×
All rights reserved © 2018 ROMAN KRAWIEC - specjalista ginekolog, położnik, cytolog.

O mnie

Jestem Specjalistą Ginekologiem i Położnikiem. Studiowałem na Śląskiej Akademii Medycznej w latach 1983 – 1989. Specjalizację w zakresie Ginekologii i Położnictwa uzyskałem w 1999 roku. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Moja Praktyka w Ginekologii i Położnictwie to już ponad 20 lat.

Wsparta jest ona również doświadczeniem ojca Andrzeja Krawca, który od połowy lat 60-tych ubiegłego wieku pracował jako Ginekolog i Położnik w Tarnowskich Górach. Tradycja lekarska mojej rodziny jest szczególna. Mama, tato, żona i siostra to również lekarze i jak myślę również Oni pozwalają mi spojrzeć na Pacjentkę w sposób szczególny, inny, może jak na przyjaciela, znajomego.

Od wielu lat jestem związany z Oddziałem Ginekologiczno – Położniczym Szpitala im. B. Hagera w Tarnowskich Górach. Od końca 1997 roku prowadzę samodzielną Prywatną Praktykę w zakresie Ginekologii i Położnictwa.

Jestem żonaty. Mam troje wspaniałych dzieci. Uwielbiam podróże i wypoczynek na świeżym powietrzu zarówno zimą jak i latem.