×
All rights reserved © 2018 ROMAN KRAWIEC - specjalista ginekolog, położnik, cytolog.

O mnie

Jestem Specjalistą Ginekologiem i Położnikiem. Studiowałem na Śląskiej Akademii Medycznej w latach 1983 – 1989. Specjalizację w zakresie Ginekologii i Położnictwa uzyskałem w 1999 roku. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Moja Praktyka w Ginekologii i Położnictwie to już ponad 20 lat.

Wsparta jest ona również doświadczeniem ojca Andrzeja Krawca, który od połowy lat 60-tych ubiegłego wieku pracował jako Ginekolog i Położnik w Tarnowskich Górach. Tradycja lekarska mojej rodziny jest szczególna. Mama, tato, żona i siostra to również lekarze i jak myślę również Oni pozwalają mi spojrzeć na Pacjentkę w sposób szczególny, inny, może jak na przyjaciela, znajomego.

Od wielu lat jestem związany z Oddziałem Ginekologiczno – Położniczym Szpitala im. B. Hagera w Tarnowskich Górach. Od końca 1997 roku prowadzę samodzielną Prywatną Praktykę w zakresie Ginekologii i Położnictwa.

Jestem żonaty. Mam troje wspaniałych dzieci. Uwielbiam podróże i wypoczynek na świeżym powietrzu zarówno zimą jak i latem.

Szanowne PANIE

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego informuję że Gabinet Ginekologiczny funkcjonuje na nieco odmiennych zasadach.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pacjenta jak i personelu Gabinetu bardzo proszę o rejestrację tylko poprzez zakładkę rejestracja on-line lub telefoniczną pod nr 323242580 i przychodzenie w dokładnie wyznaczonym terminie (godzinie). Dzięki temu unikniemy kontaktu z innym pacjentem oczekującym w poczekalni. Bardzo proszę przychodzić samemu a nie z osobą towarzyszącą.

Na poczekalni zainstalowany jest dozownik z substancją dezynfekującą, z którego należy ZAWSZE skorzystać, zarówno przed jak i po wizycie.

Instrukcja mycia koło dozownika.

Sugerowana płatność to karta płatnicza lub telefon.

Za niedogodności z góry przepraszam,

Roman Krawiec